כלב-לב

גורי שיצו למכירה

הכירו את השיצו – גזע כלבים מקסים ועדין, המתאים היטב לסביבת מגורים בדירות ובפנים. כלב היפו הלרגני (ללא נשירת שיער וריח כלבי) המתאים לאנשים אלרגיים. כלב טיפולי, משגע ובעל אופי מיוחד המתאים לילדים עם הפרעות קשב וצרכים מיוחדים בשל הסבלנות הרבה שהם מאופיינים בה ויכולת ההסתגלות והלהט שלהם לספק נוחות וחיבה לבעליהם.
הכלבים הנאמנים ומלאי החיבה האלה, תמיד להוטים להיות ליד בעליהם ולהרעיף עליהם אהבה ותשומת לב. גורי השי צו שלי מגודלים בבית פרטי ולא בכלובים\תאי גידול בחדרים או מחסנים חיצוניים כמו במרבית בתי הגידול בישראל ומקבלים יחס אישי ופרטני גם ביחס ומשחקים וגם מבחינה רפואית. בריאותם המצוינת והמזג המתוק שלהם ניכרים מרגע ראשון כתוצאה מתנאי הגידול שבהם הם גדלים. הם מגיעים לאחר חיסוני משושה ותילוע ולאחר שבדק אותם וטרינר בדיקה קפדנית ועם אחריות רפואית.

אז אם אם קיבלתם החלטה והבנתם שעכשיו זה הרגע שלכם ואתם מוכנים להכניס לחייכם חבר פרוותי חדש, להתכרבל איתו על הספה ולהשתעשע ממנו ללא הפסקה מוזמנים להתקשר אלינו, לבדוק זמינות ולאמץ את אחד מגורי השי צו המקסימים שלי היום!

(שימו לב אנחנו איננו תומכים בשיטות הגידול של מרבית בתי הגידול בישראל ולכן זהו גידול ביתי. כתוצאה מכך, אני לא מחזיק הרבה כלבים ולכן לא יהיו לנו גורים כל השנה)

מטרת התמונה היא להציג לקוראים את גורי השיצו למכירה של כלב לב

קצת עלי

אני אוהב את הכלבים שלי בדיוק כמו שאתם תאהבו אותם!

היי! שמי אוריה. אני מגדל אחראי הממוקם במושב גינתון. (על השאלה למה אני מגדיר את עצמי מגדל אחראי תבינו בהמשך.) המשפחה היקרה שלי ואני בחמש השנים האחרונות מגדלים שלוש כלבות שיצו ושתי פודליות יחד איתנו. אצלינו בבית. בגידול ביתי משפחתי. כלב לב זהו שם האתר שבחרתי להציג לכם בו את הגורים שאני מגדל , מה שאני מציע ובנוסף אני מציע גם מאמרים שיעזרו לכם לגדל את הגורים שלכם בצורה הטובה ביותר ולהעניק להם את הטוב ביותר. אצלי תוכלו למצוא גורי שיצו למכירה, וגורי פודל טוי למכירה. אני מגדל את הכלבים שלי בצורה מקצועית, אחראית, תוך מתן דגש על ניקיון, הגבלת המלטות, וביצוע כל הצעדים הרפואיים הנדרשים והחשובים שצריך לבצע בכל התהליך, כמו כן טיפול יסודי והכי חשוב דאגה ויחס חם, פרטני ואוהב לכלבים שלי. כל הגורים שלי, הינם כלבים עם קווי דם מהמובחרים ביותר של הזן. אני בעל ניסיון ארוך שנים בכל הנוגע לגידול כלבי שיצו ופודל וטיפוחם. כמו כן, מבטיח לכם שירות, וגורים ברמה הגבוהה ביותר, אמינות, ליווי לכל החיים ושירות ללא פשרות.

 

מדוע לקנות שיצו דווקא ממני?

כי פשוט אכפת לי. זו לא סיסמא, אני אוהב כלבים והם מרגישים את זה בכל תהליך הגידול. אתם תהנו מכלבים גזעיים, בריאים, מטופחים, והכי חשוב כלבים מאושרים שגודלו בבית עם משפחה וילדים והחיוך לא ירד להם מהפנים.

אנחנו אוהבים את, כלבי השיצו והפודל טוי שלנו

אז לפני הכל, כדאי שתדעו מה אתם קונים לא?

 בתי גידול
ושאר המגדלים
הגידול שלי
חיסון משושה + תילוע + בדיקת וטרינר + בדיקת וטרינר
אחריות רפואיתחלק קטן
הסכם קניה מסודר לקניה בטוחה והתחייבות לגור בריא וגזעי (ללא תעודה)חלק קטן
ליווי אישי ייעוץ ומענה לכל החיים – לא רק לטווח הקצר ❌
 טיפולים מונעים לתולעת הפארק וטפלים נוספים אחת לשלושה חודשים
בדיקות אולטרסאונד במהלך ההריון של הכלבה ותהליך אחראי ומבוקר על ידי וטרינר מקצועי מוסמך!
גידול בהאנגר\ כלובים\ מכלאותרובם
הגבלת המלטות והפסקות של שנה וחצי בין המלטה להמלטה
הורים עם תעודות יוחסין וגזעיות של ה- FCI (הפדרציה הבין לאומית לכלבנות)
הורים עם קוי דם של אלופים אשר יובאו במיוחד מרוסיה בייבוא אישי
סוציאליזציה נכונה ( סביבה שקטה ללא נביחות של כלבים – לא מעודדת נבחנות, גדילה בסביבה של ילדים ובני אדם – חשוב לפיתוח אופי הכלב )
מזון בריאותי ברמה הגבוהה ביותר.
מתן תוספי תזונה ומולטי ויטמין לחזוק מערכת החיסון והתפתחות הגורים והכלבים שלי.
יחס אישי ומגע יד

מה אתם מקבלים ממני במעמד המסירה של השיצו החדש שלכם

גורים מגידול ביתי

חיסון משושה

חיסון תילוע

טיפול נגד פרעושים וקרציות

פנקס חיסונים

בדיקת וטרינר קפדנית

אחריות לגזעיות והגנטיקה של הכלב

אחריות רפואית

קולר מיוחד לגורים מתנה \ קולר קישוט עם פפיון

פיקוח וטרינר על בסיס חודשי

השגחה וטרינרית קבועה עוזרת לי לזהות ולטפל בכל בעיה בריאותית אפשרית. כמו כן, לשפר את הרווחה הכללית ולתת טיפולים מונעים לבעיות בריאותיות לטווח ארוך. בנוסף, היחס הזה עוזר לי לבנות קשר חזק יותר בין הכלבים שלי אליי, באמצעות בדיקות והערכות קבועות. כך אני יכול להבטיח לכם שאצלנו תקבלו גור בריא וכיסוי רפואי לאחר הרכישה.

יחס וגידול ביתי

גידול ביתי מספק לכלב יחס אישי, מגע יד, בקרה יום יומית והרגלים לבני אדם. הגידול הביתי והתנאים הללו מאפשרים לי לסגל לכלב שלכם התנהגות וחינוך טובים מהיום שנולד. טיפוח וניקיון יומיומי, מזון באיכות גבוהה ובקיאות בגנטיקה והיסטוריית הבריאות של הכלבים. 

מזון בריאותי ובאיכות הגבוהה ביותר

אצלי הכלבים מקבלים את המזון האיכותי ביותר של החברה "taste of the wild". כמו כן, גם תוספי תזונה אחת ליום, ומזון רך מועשר לפינוק אחת לשבוע. אז כמו שאפשר לראות אני לא רק מדבר. אנחנו באמת דואג לכלבים שלנו ונותנים להם את הנשמה.

ליווי וייעוץ גם לאחר הקניה

המחויבות שלי היא לספק תמיכה וייעוץ מהשורה הראשונה לאחר הבאת גור שלי אליכם מייחדת אותי. עם תשומת לב אישית וליווי מקצועי אני מבטיחים מעבר חלק גם לכם וגם לגור. כך נדווא ביחד שהכלב יקבל את התנאים והיחס הטובים ביותר בהמשך חייו.

תמונה של הפדרציה הבין לאומית לכלבנות. בכלב לב נמכרים פודל טוי למכירה ושיצו למכירה ברמה הכי גבוהה להורים עם תעודות FCI

גורי שיצו למכירה בריאים וברמה הגבוהה ביותר.

השאלה הנפוצה ביותר שלקוחות שואלים אותי היא "איך אני יודע שאני יכול לסמוך עליך שאני קונה ממך פודל טוי בריא וגזעי?"

המחויבות שלי היא לספק לכם גור פודל טוי בריא וגזעי שיעמוד בצפיות שלכם קודם כל! ולכן את כל הכלבים שלי הינם ביבוא אישי מהמגדלים המובחרים ברוסיה והינם בעלי תעודות FCI. אז מה זה עוזר לכם שלהורים יש תעודות אם לגורים אני לא עושה תעודות? שאלה מצויינת! 

קודם כל בואו נדבר על מה זה תעודה. תעודה של כלב היא בעצם במהותה תעודת אילן יוחסין שבה רשומה ומתועדת כל השושלת של הכלב- כך אפשר לדעת קשר הדם של הכלב, לראות גזעיות ולראות מי הם ההורים, האם זכו בתארים בתחרויות כלבים והכי חשוב מה הגזע שלהם.

עכשיו אחרי שאתם יודעים מה היא תעודה אפשר להמשיך. התעודות של הכלבים שלי משמשות אותי קודם כל ולפני הכל לגידול אחראי. בעזרת התעודות אני יכול לבדוק שאין קשר דם בין הזכר לנקבה שלוש דורות אחורה וכך לוודא שאין סיכוי למומים וזיווג של אחים, דודים, אב ובן וכו… לא יצא לי לשמוע על מגדל במדינת ישראל שמקפיד על הדברים האלה למעט מגדלים מורשים מטעם ההתאחדות הישראלית לכלבנות אשר מגדלים גורים עם תעודות. 

נקודה נוספת שבגללה כל הכלבים שלי עם תעודות – כלב לא יקבל תעודה אם הוא לא עומד בקריטריונים ומבחני האופי. לדוגמה כלבים שלא יקבלו תעודה הם כלבים בישנים, פחדנים, תוקפנים וכו… אופי אצל כלבים לרוב עובר בגנטיקה ולכן היה לי חשוב לשים על זה דגש – כדי למכור לכם כלב שיצו עם אופי טוב.