כלב-לב

גורי פודל טוי למכירה

הכירו את הפודל טוי- הוא ממשפחת הכלבים ההיפו הלרגנים המתאימים לאנשים אלרגיים לפרווה וריח כלבי. הפודל טוי הוא גזע אלגנטי ואינטליגנטי המושלם למשפחות המחפשות חבר פרוותי עם מגע של קלאסה. כלבים אלו ידועים בתסרוקות המרשימות וביחס המלכותי שלהם. מאחורי המבטים המרתקים מסתתרת חיית מחמד משפחתית אוהבת ונאמנה שאוהבת לשחק ולהשתעשע עם כישרונות רבים. פודלי טוי נחשבים לאחד הגזעים החכמים בעולם ומצטיינים במגוון משימות. הם יכולים לפרוח עם בעלים פעילים שיכולים לענות צרכיהם ולספק שפע של גירוי ועיסוק.
הפודל טוי הוא כלב חכם בעל אופי ואינטיליגנציה רגשית גבוהה, הינו חלק ממשפחת הכלבים הטיפוליים ולכן מתאים למשפחות עם ילדים בעלי הפרעות קשב וצרכים מיוחדים.
 עם טיפול ותשומת לב נאותים, הם מהווים תוספת נפלאה, אוהבת ונאמנה לכל בית.

אז אם קיבלתם החלטה והבנתם שעכשיו זה הרגע שלכם ואתם מוכנים להכניס לחייכם חבר פרוותי חדש, להתכרבל איתו על הספה ולהשתעשע ממנו ללא הפסקה מוזמנים להתקשר אליי, לבדוק זמינות וצרפו לבית שלכם את אחד מגורי הפודל טוי המקסימים שלי היום! 

(שימו לב בגלל הגידול הביתי, אני לא מחזיק הרבה כלבים ולכן לא תמיד יהיו לי גורים כל השנה)

מטרת התמונה היא להציג לקוראים את גורי השיצו למכירה של כלב לב

קצת עלי

אני אוהב את הכלבים שלי בדיוק כמו שאתם תאהבו אותם!

היי! שמי אוריה. אני מגדל אחראי הממוקם במושב גינתון. (על השאלה למה אני מגדיר את עצמי מגדל אחראי תבינו בהמשך.) המשפחה היקרה שלי ואני בחמש השנים האחרונות מגדלים שלוש כלבות שיצו ושתי פודליות יחד איתנו. אצלינו בבית. בגידול ביתי משפחתי. כלב לב זהו שם האתר שבחרתי להציג לכם בו את הגורים שאני מגדל , מה שאני מציע ובנוסף אני מציע גם מאמרים שיעזרו לכם לגדל את הגורים שלכם בצורה הטובה ביותר ולהעניק להם את הטוב ביותר. אצלי תוכלו למצוא גורי שיצו למכירה, וגורי פודל טוי למכירה. אני מגדל את הכלבים שלי בצורה מקצועית, אחראית, תוך מתן דגש על ניקיון, הגבלת המלטות, וביצוע כל הצעדים הרפואיים הנדרשים והחשובים שצריך לבצע בכל התהליך, כמו כן טיפול יסודי והכי חשוב דאגה ויחס חם, פרטני ואוהב לכלבים שלי. כל הגורים שלי, הינם כלבים עם קווי דם מהמובחרים ביותר של הזן. אני בעל ניסיון ארוך שנים בכל הנוגע לגידול כלבי שיצו ופודל וטיפוחם. כמו כן, מבטיח לכם שירות, וגורים ברמה הגבוהה ביותר, אמינות, ליווי לכל החיים ושירות ללא פשרות.

 

מדוע לקנות פודל טוי דווקא ממני?

כי פשוט אכפת לי. זו לא סיסמא, אני אוהב כלבים והם מרגישים את זה בכל תהליך הגידול. אתם תהנו מכלבים גזעיים, בריאים, מטופחים, והכי חשוב כלבים מאושרים שגודלו בבית עם משפחה וילדים, והחיוך לא ירד להם מהפנים.

פודל טוי למכירה

אנחנו אוהבים את, כלבי השיצו והפודל טוי שלנו

אז לפני הכל, כדאי שתדעו מה אתם קונים לא?

 בתי גידול
ושאר המגדלים
הגידול שלי
חיסון משושה + תילוע + בדיקת וטרינר + בדיקת וטרינר
אחריות רפואיתחלק קטן
הסכם קניה מסודר לקניה בטוחה והתחייבות לגור בריא וגזעי (ללא תעודה)חלק קטן
ליווי אישי ייעוץ ומענה לכל החיים – לא רק לטווח הקצר ❌
 טיפולים מונעים לתולעת הפארק וטפלים נוספים אחת לשלושה חודשים
בדיקות אולטרסאונד במהלך ההריון של הכלבה ותהליך אחראי ומבוקר על ידי וטרינר מקצועי מוסמך!
גידול בהאנגר\ כלובים\ מכלאותרובם
הגבלת המלטות והפסקות של שנה וחצי בין המלטה להמלטה
הורים עם תעודות יוחסין וגזעיות של ה- FCI (הפדרציה הבין לאומית לכלבנות)
הורים עם קוי דם של אלופים אשר יובאו במיוחד מרוסיה בייבוא אישי
סוציאליזציה נכונה ( סביבה שקטה ללא נביחות של כלבים – לא מעודדת נבחנות, גדילה בסביבה של ילדים ובני אדם – חשוב לפיתוח אופי הכלב )
מזון בריאותי ברמה הגבוהה ביותר.
מתן תוספי תזונה ומולטי ויטמין לחזוק מערכת החיסון והתפתחות הגורים והכלבים שלי.
יחס אישי ומגע יד

מה אתם מקבלים ממני במעמד המסירה של הפודל טוי החדש שלכם

גורים מגידול ביתי

חיסון משושה

חיסון תילוע

טיפול נגד פרעושים וקרציות

פנקס חיסונים

בדיקת וטרינר קפדנית

אחריות לגזעיות והגנטיקה של הכלב

אחריות רפואית

קולר מיוחד לגורים מתנה \ קולר קישוט עם פפיון

אופי הגידול שלי

פיקוח וטרינר על בסיס חודשי

השגחה וטרינרית קבועה עוזרת לי לזהות ולטפל בכל בעיה בריאותית אפשרית. כמו כן, לשפר את הרווחה הכללית ולתת טיפולים מונעים לבעיות בריאותיות לטווח ארוך. בנוסף, היחס הזה עוזר לי לבנות קשר חזק יותר בין הכלבים שלי אליי, באמצעות בדיקות והערכות קבועות. כך אני יכול להבטיח לכם שאצלנו תקבלו גור בריא וכיסוי רפואי לאחר הרכישה.

יחס וגידול ביתי

גידול ביתי מספק לכלב יחס אישי, מגע יד, בקרה יום יומית והרגלים לבני אדם. הגידול הביתי והתנאים הללו מאפשרים לי לסגל לכלב שלכם התנהגות וחינוך טובים מהיום שנולד. טיפוח וניקיון יומיומי, מזון באיכות גבוהה ובקיאות בגנטיקה והיסטוריית הבריאות של הכלבים. 

מזון בריאותי ובאיכות הגבוהה ביותר

אצלי הכלבים מקבלים את המזון האיכותי ביותר של החברה "Monello". כמו כן, גם תוספי תזונה - מולטי ויטמין של החברה המובילה Nutri Vet אחת ליום, ומזון רך מועשר לפינוק אחת לשבוע. אז כמו שאפשר לראות אני לא רק מדבר. אני באמת דואג לכלבים שלי ונותן להם את הנשמה.

ליווי וייעוץ גם לאחר הקניה

המחויבות שלי היא לספק תמיכה וייעוץ מהשורה הראשונה לאחר הבאת גור שלי אליכם מייחדת אותי. עם תשומת לב אישית וליווי מקצועי אני מבטיח מעבר חלק גם לכם וגם לגור. כך נדווא ביחד שהכלב יקבל את התנאים והיחס הטובים ביותר בהמשך חייו.

תמונה של הפדרציה הבין לאומית לכלבנות. בכלב לב נמכרים פודל טוי למכירה ושיצו למכירה ברמה הכי גבוהה להורים עם תעודות FCI

פודל טוי למכירה בריאים וברמה הגבוהה ביותר

השאלה הנפוצה ביותר שלקוחות שואלים אותי היא "איך אני יודע שאני יכול לסמוך עליך שאני קונה ממך פודל טוי בריא וגזעי?"

המחויבות שלי היא לספק לכם גור שי צו בריא וגזעי שיעמוד בצפיות שלכם קודם כל! ולכן את כל הכלבים שלי הינם ביבוא אישי מהמגדלים המובחרים ברוסיה והינם בעלי תעודות FCI. אז מה זה עוזר לכם שלהורים יש תעודות אם לגורים אני לא עושה תעודות? שאלה מצויינת! 

קודם כל בואו נדבר על מה זה תעודה. תעודה של כלב היא בעצם במהותה תעודת אילן יוחסין שבה רשומה ומתועדת כל השושלת של הכלב- כך אפשר לדעת קשר הדם של הכלב, לראות גזעיות ולראות מי הם ההורים, האם זכו בתארים בתחרויות כלבים והכי חשוב מה הגזע שלהם.

עכשיו אחרי שאתם יודעים מה היא תעודה אפשר להמשיך. התעודות של הכלבים שלי משמשות אותי קודם כל ולפני הכל לגידול אחראי. בעזרת התעודות אני יכול לבדוק שאין קשר דם בין הזכר לנקבה שלוש דורות אחורה וכך לוודא שאין סיכוי למומים וזיווג של אחים, דודים, אב ובן וכו… לא יצא לי לשמוע על מגדל במדינת ישראל שמקפיד על הדברים האלה למעט מגדלים מורשים מטעם ההתאחדות הישראלית לכלבנות אשר מגדלים גורים עם תעודות. 

נקודה נוספת שבגללה כל הכלבים שלי עם תעודות – כלב לא יקבל תעודה אם הוא לא עומד בקריטריונים ומבחני האופי. לדוגמה כלבים שלא יקבלו תעודה הם כלבים בישנים, פחדנים, תוקפנים וכו… אופי אצל כלבים לרוב עובר בגנטיקה ולכן היה לי חשוב לשים על זה דגש – כדי למכור לכם כלב עם אופי טוב.

לתאום הגעה ופרטים נוספים דברו איתי

לקבוצת הפייסבוק למידע והתייעצות לחצו!

לפרטים נוספים בווצאפ כתבו לי!

גורי פודל טוי למכירה במרכז